مراسم تودیع مدیر داخلی فصلنامه برگزار شد.

مراسم تودیع دکتر ابوالفضل پاسبانی مدیر داخلی پیشین فصلنامه پژوهش‌های برنامه و توسعه روز شنبه مورخ 30 بهمن‌ماه سال 1400 با حضور سرپرست محترم مرکز، مدیران کل ستادی، مدیران گروه‌های پژوهشی و جمعی از اعضای هیئت‌علمی مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر پاسبانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم و آرزوی سلامتی برای جمع همکاران گفت: توفیقی بود در این بیست‌ونه ماه مدت همکاری‌ام در مرکز، با فضای جدیدی از نظام حکمرانی اقتصادی کشور آشنا شدم. مطالب زیادی آموختم و دوستان و همکاران خوب و اندیشمندی پیدا کردم و امیدوارم این دوستی‌ها و ارتباط‌ها ادامه پیدا کند و تجربیاتی را که در این مدت کسب کرده‌ام بتواند مورداستفاده قرار بگیرد.

در بخش دیگری از این مراسم دکتر سید مهدی پاک‌ذات "سرپرست مرکز" ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت فصلنامه گفت:

مراسم تودیع همیشه برای همه عزیزان سخت است. این بدیهی است که پایان رابطه همکاری به معنای پایان رابطه‌ی رفاقت‌ها و حتی پایان کمک‌های کاری بین افراد و مجموعه‌ها نیست؛ بنابراین امیدوارم بعد از این نیز بیش از پیش، مرکز از فیوضات علمی و دانش آقای پاسبانی استفاده کند.

بنا به تشخیص و ابلاغ سرپرست مرکز، آقای محمدرضا رضایی مدیر‌کل دفتر نشر آثار علمی با حفظ پست سازمانی مسئولیت سرپرستی مدیریت فصلنامه را عهده‌دار خواهند بود.

در پایان مراسم لوح تقدیری توسط جناب آقای دکتر پاک‌ذات به جناب آقای دکتر پاسبانی اهدا شد.